KAPELA ‚ HUDBA NA SVATBU

Zajímá Vás živá hudba na svatbu v ČR, Rakousku Německu či Švýcarsku ?

svatební kapela Holiday Express je tu pro Vás.

 

BONUS PRO NOVOMANŽELE - zdarma nacvičíme právě Vaší oblíbenou píseň pro novomanželský tanec

( abychom mohli vyhovět  -  je nutné nám píseň sdělit minimálně 2 měsíce před svatbou.)

 

Svatební tipy a rady pro novomanžele:

Živá hudba na svatbu - svatební kapela, aneb jak se hledá ta správná hudba na svatbu?

Odehráli jsme více než 600 svateb doma i v zahraničí, proto víme jak na to


....a je toho opravdu hodně co je potřeba naplánovat:

Správné místo na obřad a poté na svatební hostinu,vybrat ty nejkrásnější šaty, boty, šperky, vymyslet, nechat vytisknout a rozeslat pozvánky, objednat fotografa,kameramana, objednat květinovou výzdobu a svatební kytici, zajistit kvalitní catering, ( v ideálním případě přímo v místě konání hostiny, ) atd.....

toto všechno je samozřejmě důležité až do chvíle než proběhne obřad, fotografování, večeře případně různé svatební zvyky jako je např.

rozbíjení talíře( střepy pro štěstí ) krájení svatebního dortu, prohlížení svatebních dárků, anebo čtení svatebních blahopřání atd....

Výše uvedené aktivity trvají dle počtu hostí něco mezi 2 - 4 hodinami od zahájení svatebního obřadu.

Nyní však nastává chvíle pro zábavu se svatební kapelou.

První ledy mezi nastávajícími příbuznými, kteří se většinou až v den konání svatby vidí poprvé, byli prolomeny a teď je ta správná chvíle na svatební zábavu poněkud neformálnější.

Teprve nyní se ukáže, zda byla zvolena ta správná hudba na Vaší svatbu.

Volbu kapely na svatbu v žádném případě nepodceňujte a věnujte jí náležitou pozornost, protože právě svatební hudba ovlivní následujících 6 - 8 někdy i více hodin Vaší svatební hostiny a zanechá ve Vašich hostech velmi dobré, průměrné anebo v nejhorším případě špatné vzpomínky.

 

Taneční zábava - většinou a to z 99% začíná sólem pro novomanžele.

Zde je důležité si s kapelou předem (nejlépe alespoň 2měsíce před konáním svatby) dohodnout píseň pro toto sólo

Nevěsta a ženich mají většinou zamilovanou píseň , na kterou mají nějaké vzpomínky a pokud tuto píseň svatební kapela nemá v repertoáru , poté Vám každá solidní hudební skupina nabídne možnost, že právě Vaší oblíbenou píseň nacvičí speciálně pro Vaší svatbu ( proto je důležité svatební kapele takovou píseň sdělit s co největším předstihem )

Jak sólo ženicha a nevěsty probíhá:

Ve chvíli kdy dojde na sólo ženicha a nevěsty - kapelník  oficiálně přivítá hosty na svatební hostině, vyhlásí sólo pro novomanžele, které pozve na taneční parket a zároveň s nimi pozve na parket všechny ostatní svatebčany aby kolem ženicha a nevěsty utvořili kruh a ve stejnou dobu pozve fotografy a kameramany,aby  tuto důležitou součást svatby zaznamenali.

Rodičovský tanec - po sóle novomanželů v kruhu hostí, ve stejném kruhu probíhá rodičovský tanec.

Zde je nutné  se svatební hudbou opět předem dohodnout vhodnou píseň, případně sdělit kapele absenci některého z rodičů aby nedošlo k rozpačité situaci a celou záležitost náležitě naplánovat, ke zdaru celé akce a hlavně k jejímu hladkému průběhu, případně rodičovský tanec vynechat.

Po sóle novomanželů a případném rodičovském tanci, zkušený kapelník okamžitě využije situaci kdy má plný parket hostů a pokusí se je na parketu udržet nějakými osvědčenými hity aby se prolomil první ostych hostů z tance na prázdném parketu.

Pokud se nerozproudí zábava hned v úvodu při plném parketu, bude těžší dostat na parket jednotlivé páry, ale zkušená svatební hudba bude na tuto situaci reagovat změnou stylů a rytmů než zjistí na jaké písně hosté reagují nejlépe.

Zde je důležitou pomůckou pro kapelu předchozí konzultace s novomanželi, kteří své hosty znají a mohou tak poskytnout svatební kapele skvělé vodítko ohledně stylů hudby, však nejdůležitější roli hraje zkušenost a všestranost svatební kapely,

která, pokud je opravdu dobrá, si poradí  v každé situaci , parket nakonec zaplní a Vaší hosté budou odcházet spokojeni a plní krásných dojmů z vydařené svatby.

Nakonec ještě dobrá rada nad zlato: neobjednávejte si svatební kapelu na méně než 2 hodiny po jídle.

Budete platit svatební kapele 2 hodiny hraní v době kdy se hosté ještě nestihli seznámit, uvolnit, trochu posilnit alkoholem

a o tyto dvě hodiny může kapela na svatbu  hrát déle na konci svatební hostiny kdy se již všichni dobře baví.

Svatební kapela Holiday Express Vám může nabídnout zkušenost z více než 600 odehaných svateb doma i v zahraničí, konferování v českém anglickém, německém či maďarském jazyce. Kromě živé hudební produkce můžeme Vaší svatbu zpestřit prostřednictvím Karaoke show pro vaše hosty či reprodukovanou hudbou.

V případě dotazů ohledně plánování právě Vaší svatby nás neváhejte kdykoliv E-mailem či telefonicky kontaktovat.

 HOLIDAY EXPRESS - svatební kapela, která ví jak vaší svatbu udělat nezapomenutelnou !!!                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Holiday express, hudba na na svatbu, kapela na svatbu, svatební kapela, svatební hudba, hudba na ples, kapela na ples, plesová kapela svatební tipy a rady, svatební hry, hry na svatbu, svatba na klíč, svatba, svatební, hudba na maturitní ples,

kapela na maturitní ples